Dbamy o własne serce

Dbamy o własne serce

Różne problemy z sercem diagnozowane są za pomocą specjalnej aparatury. Zaliczamy do niej w szczególności aparaty EKG. EKG jest najpopularniejszym i zarazem najprostszym przyrządem do precyzyjnego pomiaru pracy serca. Wyniki przedstawiane są tutaj pod postacią graficznego obrazu zapisywanego na papierze milimetrowym. Dlatego też dokładnie widoczne są wszystkie anomalia jak i odstępy.

Użycie aparatów EKG może dokładnie wskazać nam takie choroby jak m.in. niedokrwienie mięśnia sercowego, zawał jak i zaburzenie rytmu. W dzisiejszej dobie producenci zajmujący się dystrybucją aparatów zapewnią szeroki asortyment. Różnorakie wzornictwo, perfekcyjne przetwarzanie sygnału, oparte na innowacyjnych technologiach są w już w sprzedaży.

Taki sprzęt daje możliwość podłączenia do komputerowego EKG a także transmisji zapisu czy wydruk. Komfortowa obsługa zapewniana jest przez panele dotykowe – z całą pewnością znak postępu.

sprzęt medyczny

Fot.1 Sprzęt medyczny

Ronomed to licencjonowany dystrybutor sprzętu przydatnego na oddziałach kardiologicznych. Jest to autoryzowany dystrybutor sprzętu importowanego od globalnej klasy producenta – BTL. Sklep posiada szeroki wybór aparatów kardiologicznych charakteryzujących się niską inwazyjnością. W ogólnej sprzedaży są EKG 3,6 jak również 13 kanałowe aparaty EKG a także systemy do prób wysiłkowych jak i również holtery EKG. Ronomed dostarcza klientom sprzęt medyczny pozwalające na zaawansowaną a także sprawną diagnostykę opartą na super nowoczesnych badaniach. Dostępne w sprzedaży modele wyposażone zostały w nowoczesne kolorowe ekrany, graficzne oraz filtry autoadaptacyjne czy też wejścia USB. W takich aparatach wyniki badań przetwarzana są na specjalnym papierze charakteryzującym się określoną szerokością, także w formacie A4. Rozwinięte technicznie aparaty EKG to sprzęt medyczny zaopatrzony w mnóstwo ważnych funkcji. Kardiologiczna diagnostyka, która uprawnia do przeprowadzenia pełnej analizy badań oraz interpretacji słownej, jest dzięki tym rozwiązaniom zdecydowanie bardziej efektywna. Uśrednianie wykresów EKG, tworzenie wyników (archiwizacja wyników EKG). Codzienna obsługa sprzętu medycznego takiego jak elektrokardiograf jest bardzo prosta, ponieważ odbywa się przez klawiaturę alfanumeryczną. Właśnie dzięki jej wykorzystaniu wprowadzenie wszelkich danych jest wyjątkowo łatwe oraz szybkie. Elektrokardiografy dystrybuowane są w zestawach zawierających między innymi zestaw elektrod, tzw. kabel pacjenta spoczynkowego, przewody, żel jak i rolkę papieru EKG. Aparaty są proponowane w głównej mierze placówkom służby zdrowia, które cenią sobie stosowanie nowoczesnych technologii.