Noclegi nad Jeziorem Nyskim

Noclegi nad Jeziorem Nyskim

Istniejące już od roku 1971 Jezioro Nyskie, czyli w zasadzie zbiornik retencyjny na Nysie Kłodzkiej, to miejsce, które jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Ten fakt można łatwo wytłumaczyć. Przede wszystkim zbiornik posiada wspaniałą piaszczystą plażę, zapewnia nam także oszałamiające widoki i liczne atrakcje, zwłaszcza w sezonie letnim. Nie można także zapomnieć o rozbudowanej bazie noclegowej, która z pewnością sprosta nawet wymaganiom najbardziej wybrednych gości.
Zamierzasz jechać nad Jezioro Nyskie? Domki kempingowe, miejsca na polu namiotowym, stanowiska karawaningowe oraz pokoje gościnne może zaoferować Nyski Ośrodek Rekreacyjny NOR. Ośrodek zlokalizowany jest tuż przy plaży, na północnowschodnim brzegu zbiornika. Proponowane pokoje i domki są w pełni wyposażone, można dokonać rezerwacji także poza sezonem letnim. Wtedy oczywiście cena noclegu jest nieco niższa.

NOR to oczywiście niejedyny ośrodek noclegowy w tej okolicy. Jeśli chodzi o popularne Jezioro Nyskie, domki o odpowiednim standardzie może zaproponować nam także ośrodek Tropikana. W ofercie dostępne są zarówno domki letniskowe, jak i całoroczne. Goście mogą zdecydować się również na zarezerwowanie apartamentu albo pokoju gościnnego. Atutem ośrodka Tropikana jest jego położenie – mniej więcej w odległości 100 metrów od jeziora Nyskiego.

gl5
Ciekawą ofertę dla turystów przygotował także Ośrodek Turystyczno-Gastronomiczny Galant w Ściborzu. Ośrodek może zaoferować swoim gościom 10 domków letniskowych, w których w komfortowych warunkach może nocować 5 osób. Na terenie obiektu znajduje się boisko sportowe. Zaletą pobytu tutaj jest także możliwość wędkowania.

gl4
Osobom, które zainteresowane są raczej komfortowymi pokojami, możemy natomiast polecić dom gościnny U Ireny, który dysponuje pokojami 3 – 4-osobowymi oraz jednym większym apartamentem. Na terenie obiektu znajduje się także pole namiotowe. Co więcej goście mogą korzystać z trzech aneksów kuchennych. Dom gościnny kieruje swoją ofertę także i do tych osób, które zainteresowane są pobytem z psem.